Wyświetl większą mapę




Stowarzyszenie Filmowców Polskich - Związek Autorów i Producentów Audiowizualnych

ul. Żelazna 28/30

00-832 Warszawa

NIP: 525–12–88-627





Dyrektor

Ryszard Kirejczyk





Zastępca Dyrektora

Sylwia Biaduń





Sekretariat

Tel.: (22) 581 43 60

Fax: (22) 581 43 61

e-mail: sekretariat@zapa.org.pl




DZIAŁ REPARTYCJI I OBSŁUGI AUTORÓW


Kierownik

Cezary Piekarczyk

tel. (22) 581 43 73

e-mail: piekarczyk@zapa.org.pl





    Realizacja wypłat i zaliczek


    Katarzyna Mateńko

    tel. (22) 581 43 72

    e-mail: matenko@zapa.org.pl





    Informacje o sposobie wypełniania dokumentów, ZAPA OnLine


    Monika Muzyka

    tel. (22) 581 55 36

    e-mail: muzyka@zapa.org.pl





    Informacje o fakturach, informacje o zaliczkach, obsługa uprawnionych, ZAPA OnLine


    Aneta Kuśnierz-Skwira

    tel. (22) 581 43 75

    e-mail: kusnierz@zapa.org.pl





    Informacje o wykorzystaniu utworów


    Marta Balcerzak-Roguska

    tel. (22) 581 55 28

    e-mail: roguska@zapa.org.pl





    VAT i wystawianie faktur, sprawy spadkowe


    Katarzyna Urbanowska

    tel. (22) 581 43 67

    e-mail: urbanowska@zapa.org.pl


 





DZIAŁ INKASO POLSKA


Kierownik


Piotr Chaberski

e-mail: chaberski@zapa.org.pl





Rozliczenia z użytkownikami praw (umowy, faktury, płatności):


    Reemisja


    Bartosz Paciorek


    tel.: (22) 581 43 76

    e-mail: paciorek@zapa.org.pl





    Wyświetlanie (kina, domy kultury), nadania, udostępnianie w Internecie


    Aleksandra Słomkowska


    tel.: (22) 581 55 21

    e-mail: slomkowska@zapa.org.pl





    Odtwarzanie (w tym hotele, transport osobowy, pokazy jednorazowe)


    Piotr Ruman


    tel.: (22) 581 55 22

    e-mail: ruman@zapa.org.pl





    Zwielokrotnienia (inserty – filmy dodawane do dzienników, czasopism; sprzedaż bezpośrednia)


    Kamila Narowska


    tel.: (22) 581 43 64

    e-mail: narowska@zapa.org.pl


    Łukasz Szwajka


    tel.: (22) 581 55 31

    e-mail: href="mailto:szwajka@zapa.org.pl">szwajka@zapa.org.pl




DZIAŁ OBSŁUGI PRODUCENTÓW


Kierownik


Radosław Chodziński

tel.: (22) 581 43 70

e-mail: chodzinski@zapa.org.pl








DZIAŁ ZAGRANICZNY

Kierownik


Anna Karolicka

tel.: (22) 581 43 71

e-mail: karolicka@zapa.org.pl

Scroll