Kontakt
ZAPA

Stowarzyszenie Filmowców Polskich - Związek Autorów i Producentów Audiowizualnych ul. Żelazna 28/30 00-832 Warszawa

Zobacz również

Stowarzyszenie Filmowców Polskich - Związek Autorów i Producentów Audiowizualnych

ul. Żelazna 28/30

00-832 Warszawa

NIP: 525–12–88-627


Dyrektor

Dominik Skoczek


Zastępca Dyrektora

Sylwia Biaduń


Zastępca Dyrektora

Piotr Chaberski


Sekretariat

tel: (22) 581 43 60

fax: (22) 581 43 61

e-mail: sekretariat@zapa.org.pl


DZIAŁ LICENCJI I REALIZACJI UMÓW


Rozliczenia z użytkownikami praw (umowy, faktury, płatności):


Kierownik

Bartosz Paciorek

tel: (22) 581 43 76

e-mail: paciorek@zapa.org.pl


Nadania, Czyste nośniki

Małgorzata Zaruska-Kela

tel: (22) 581 43 71

e-mail: zaruska@zapa.org.pl


Reemisja, Odtwarzanie (w tym hotele, transport osobowy, pokazy jednorazowe)

Piotr Ruman

tel: (22) 581 55 22

e-mail: ruman@zapa.org.pl


Zwielokrotnienia (inserty – filmy dodawane do dzienników, czasopism; sprzedaż bezpośrednia, udostępnianie w Internecie)

Kamila Narowska

tel: (22) 581 55 31

e-mail: narowska@zapa.org.pl


Wyświetlanie (kina, domy kultury)

Kamil Osiński

tel: (22) 581 43 64

e-mail: osinski@zapa.org.pl


Odtwarzanie

Katarzyna Urbanowska

tel: 736 380 685

e-mail: urbanowska@zapa.org.pl


DZIAŁ REPARTYCJI I OBSŁUGI AUTORÓW


Kierownik

Cezary Piekarczyk

tel: (22) 581 43 73

e-mail: piekarczyk@zapa.org.pl


Realizacja wypłat i zaliczek

Katarzyna Mateńko

kom: 694 636 021

e-mail: matenko@zapa.org.pl


Informacje o fakturach i zaliczkach, obsługa uprawnionych, ZAPA OnLine

Daniel Dadun

kom: 798 717 458

e-mail: dadun@zapa.org.pl


Informacje o wypłatach i zaliczkach, obsługa uprawnionych, ZAPA OnLine

Monika Muzyka

kom: 798 990 825

e-mail: muzyka@zapa.org.pl


Informacje o wypłatach i zaliczkach, obsługa uprawnionych, ZAPA OnLine

Aneta Kuśnierz-Skwira

kom: 798 988 630

e-mail: kusnierz@zapa.org.pl


DZIAŁ OBSŁUGI PRODUCENTÓW


Kierownik

Radosław Chodziński

tel: (22) 581 43 70

e-mail: chodzinski@zapa.org.pl


Obsługa uprawnionych, wypłaty, konflikty, ZAPA OnLine

Kamila Paradowska

kom: 694 636 007

e-mail: paradowska@zapa.org.pl


Obsługa uprawnionych, wypłaty, rozliczenia, faktury

Igor Michalski

kom: 798 649 626

e-mail: michalski@zapa.org.pl


DZIAŁ ZAGRANICZNY


Kierownik

Aleksandra Słomkowska

tel: (22) 581 55 21

e-mail: slomkowska@zapa.org.pl

Scroll