Kontakt
ZAPA

Stowarzyszenie Filmowców Polskich - Związek Autorów i Producentów Audiowizualnych ul. Żelazna 28/30 00-832 Warszawa

Zobacz również

Stowarzyszenie Filmowców Polskich - Związek Autorów i Producentów Audiowizualnych
ul. Żelazna 28/30
00-832 Warszawa
NIP: 525–12–88-627

Dyrektor
Dominik Skoczek

Zastępca Dyrektora
Sylwia Biaduń

Zastępca Dyrektora
Piotr Chaberski

Sekretariat
tel: (22) 581 43 60
fax: (22) 581 43 61
e-mail: sekretariat@zapa.org.pl

DZIAŁ LICENCJI I REALIZACJI UMÓW

Rozliczenia z użytkownikami praw (umowy, faktury, płatności):

Reemisja, nadania
p.o. Kierownik Działu Licencji i Realizacji Umów
Bartosz Paciorek
tel: (22) 581 43 76
e-mail: paciorek@zapa.org.pl

Wyświetlanie (kina, domy kultury)
Kamil Osiński
tel: (22) 581 43 64
e-mail: osinski@zapa.org.pl

Odtwarzanie (w tym hotele, transport osobowy, pokazy jednorazowe), udostępnianie w Internecie
Piotr Ruman
tel: (22) 581 55 22
e-mail: ruman@zapa.org.pl

Zwielokrotnienia (inserty – filmy dodawane do dzienników, czasopism; sprzedaż bezpośrednia)
Kamila Narowska
tel: (22) 581 55 31
e-mail: narowska@zapa.org.pl

DZIAŁ REPARTYCJI I OBSŁUGI AUTORÓW

Kierownik
Cezary Piekarczyk
tel: (22) 581 43 73
e-mail: piekarczyk@zapa.org.pl

Realizacja wypłat i zaliczek
Katarzyna Mateńko
kom: 694 636 021
e-mail: matenko@zapa.org.pl

Informacje o fakturach, informacje o zaliczkach, obsługa uprawnionych, ZAPA OnLine
Daniel Dadun
kom: 798 717 458
e-mail: dadun@zapa.org.pl

Informacje o wypłatach i zaliczkach, obsługa uprawnionych, ZAPA OnLine
Monika Muzyka
kom: 798 990 825
e-mail: muzyka@zapa.org.pl

Informacje o wypłatach i zaliczkach, obsługa uprawnionych, ZAPA OnLine
Aneta Kuśnierz-Skwira
kom: 798 988 630
e-mail: kusnierz@zapa.org.pl

Informacje o wykorzystaniu utworów
Marta Balcerzak-Roguska
tel: (22) 581 55 28
e-mail: roguska@zapa.org.pl 

DZIAŁ OBSŁUGI PRODUCENTÓW
Kierownik
Radosław Chodziński
tel: (22) 581 43 70
e-mail: chodzinski@zapa.org.pl

Obsługa uprawnionych, wypłaty, konflikty, ZAPA OnLine
Kamila Paradowska
kom: 694 636 007
e-mail: paradowska@zapa.org.pl

Obsługa uprawnionych, wypłaty, rozliczenia, faktury
Igor Michalski
kom: 692 032 407
e-mail: michalski@zapa.org.pl

DZIAŁ ZAGRANICZNY

Kierownik
Aleksandra Słomkowska
tel: (22) 581 55 21
e-mail: slomkowska@zapa.org.pl

Scroll