Jak przygotować się do nadchodzących zmian regulacyjnych w środowisku cyfrowym? Konferencja z udziałem Dyrektora SFP-ZAPA
ZAPA   10.06.2021

Już we wtorek, 15 czerwca o godzinie 13:30 odbędzie się konferencja „Własność intelektualna – nadchodzące zmiany regulacyjne w środowisku cyfrowym” organizowana przez Komisję Prawa Własności Intelektualnej ICC Polska. Jednym z jej prelegentów będzie Dyrektor SFP-ZAPA Dominik Skoczek. Debata ma na celu omówienie nadchodzących zmian legislacyjnych z punktu widzenia środowisk biznesowych, których działanie zależy w dużej mierze od stanu przestrzegania praw autorskich.

Zobacz również

Rozwiązania cyfrowe są już obecne w niemalże każdej dziedzinie naszego życia i mają wpływ na wiele jego aspektów. Dlatego niezbędne stały się zmiany dostosowujące aktualny stan prawny do otaczającej rzeczywistości. Na to wyzwanie, zwłaszcza w dziedzinie własności intelektualnej i prawa autorskiego, starają się odpowiedzieć przyjęte przez Unię Europejską rozwiązania takie jak dyrektywa DSM czy akt o usługach cyfrowych. O tym jak ich nadchodzące wdrożenie może wpłynąć na Polskie przepisy i opierające się na przestrzeganiu praw autorskich środowiska biznesowe będą dyskutować eksperci z Polski i Europy podczas konferencji „Własność intelektualna – nadchodzące zmiany regulacyjne w środowisku cyfrowym”, która odbędzie się już we wtorek, 15 czerwca o godzinie 13:30.


Jednym z gości konferencji będzie Dyrektor SFP-ZAPA Dominik Skoczek, który opowie o statusie prawnym polskich artystek i artystów.


Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu! Rejestrować można się tutaj.Scroll